Hybrydowy

Piękne dłonie i stopy to nie tylko stan ich skóry

Upiększanie paznokci znane jest od lat, a coraz nowsze techniki sprawiają, że kobiety bardzo często decydują się na profesjonalne zabiegi w salonach kosmetycznych, niżeli podejmowanie prób w zaciszu własnego domu. Warto nadmienić, że ładne paznokcie to nie tylko położenie lakieru. Przede wszystkim trzeba zadbać o ich kształt i bliskie okolice paznokci, a dokładnie mówiąc skórki, które pozostawione same sobie lub nieprofesjonalnie usuwane mają wpływ na zły wygląd całych dłoni. Dopiero na samym końcu możemy pomyśleć o upiększaniu za sprawą lakierów, które w obecnym czasie robią furorę.

Dlaczego mówimy o nowoczesnych lakierach? Otóż ważną informacją jest, że lakier lakierowi nie jest równy. Jedne charakteryzują się długim utrzymywaniem się na paznokciach bez zmian w wyglądzie, natomiast inne szybko ulegają nieefektownemu wyglądowi za sprawą kontaktu z wodą lub odpryskują samoistnie. Nie tylko kolor się liczy, ale jakość, jaką oceniamy na podstawie szeregu zalet danego produktu.

Nasze studio oferuje najnowszy hit, a mianowicie zabieg manicure i pedicure hybrydowy. Jest on spektakularnie upiększający paznokcie dłoni i stóp, oraz wyróżnia się wieloma zaletami, którymi niestety nie cechują się tradycyjne lakiery.

Zalety:

  • koniec z odpryskiwaniem, smugami i długim czasem wysychania!
  • pożegnaj uczucie frustracji związanej z uszkodzeniami lakieru!
  • powitaj satysfakcję i zadowolenie z idealnie trwałego koloru!

 

Efekt końcowy zabiegu manicure i pedicure hybrydowym jest nadzwyczaj naturalny. W momencie, kiedy pojawił się na rynku na jego punkcie oszalały klientki, a salony szybko wpisały na listę upiększających zabiegów. Znane nam metody akrylowe lub żelowe nie mogą porównywać się z hybrydą. Interwencja w płytkę paznokci jest w zasadzie żadna, a efekt utrzymuje się do 2 tygodni.

Przybliżając naszym klientkom ten profesjonalny produkt chcemy zaznaczyć, że jest to połączenie lakieru do paznokci ze specjalnym żelem. Ostatecznie zachodzi konieczność utwardzenia położonego lakieru w lampie UV. Nasz salon używa wyłącznie wysokiej jakości produktów Gelish amerykańskiej firmy Nail Harmony.

 

Na efekt końcowy skupia się nie tylko produkt, ale również wykonawstwo. Nasz salon oprócz wysokiej jakości produktów dysponuje najlepszymi specjalistami od tego rodzaju manicure i pedicure. Atutem produktu Gelish okazuje się być to, iż lakier nie robi się matowy, jak również się nie ściera. Z kolei wysokiej jakości dokładne wykonawstwo sprawia, że Wasze paznokcie, oraz dłonie będą się prezentować idealnie. Dodatkowo szeroka paleta kolorystyczna hybrydowych lakierów pozwala na dowolny wybór.

 

Jeśli chodzi o usuwanie manicure lub pedicure hybrydowego zabieg trwa ok. 60 minut i w żadnym przypadku nie uszkadza naturalnej płytki paznokci.

Metoda hybrydowa całkowicie wyparła szereg innych uznawanych za wyjątkowo modne wcześniej. Obecnie kobiety decydują się na tego rodzaju upiększanie paznokci nie tylko w przypadku zbliżających się imprez okolicznościowych, al na co dzień. W tej chwili nie ma lepszego i bardziej uznawanego za idealny zabieg upiększający paznokcie dłoni i stóp jak metoda hybrydowa.

 

Bydgoszcz

ul. Ceramiczna 5/77, 
85-085 Bydgoszcz

tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

ul. Bażynskich 27C,
87-100 Toruń

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.
iv>