Japoński

Doskonała recepta na piękne i zdrowe paznokcie

Manicure japoński to nowość na polskim rynku usług kosmetycznych, mimo to cieszy się rosnąca popularnością. Zabieg poleca się dla wszystkich osób, które mają kruche, rozdwajające się i łamliwe paznokcie. Japoński manicure lub pedicure ma na celu wzmocnić płytkę paznokcia i sprawić, że będzie ona wyglądała naturalnie i zdrowo. Zaraz po zabiegu paznokcie wyglądają rewelacyjnie. Przede wszystkim tak, jakbyśmy mieli idealnie zadbane własne paznokcie. W związku z powyższym zabieg poleca się zarówno kobietom jak i mężczyznom.

O zabiegu

Osoba wykonująca zabieg wmasowuje w płytki paznokci specjalne substancje. Jest to zielona pasta, oraz różowy puder. Obie substancje spełniają swoją rolę, a mianowicie pasta ma na celu odżywić paznokcie, a puder zabezpieczyć. Klientom charakteryzującym się bardzo wrażliwymi paznokciami nie wmasowuje się wyżej wymienionych dwóch substancji, ale jedną, która zawiera w sobie oba te składniki. Głównymi składnikami tych preparatów są witaminy A+E, krzemionka z morza japońskiego, kreatyna, oraz pyłek pszczeli. Warto zauważyć, że wszystkie należą do naturalnych, co daje pewność, że u klienta nie wystąpią żadne alergie lub uczulenia.

 

Japońska metoda manicure i pedicure ma jeszcze inne zalety. A mianowicie udowodniono, że paznokcie są bardziej zregenerowane, a poprawa krążenia krwi znacznie je wzmacnia powodując tym samym szybszy ich wzrost o pięknie naturalnej płytce.

 

Zaleca się 3 lub 4 zabiegi w odstępie 2 lub 3 tygodni. Klienci, którzy posłuchali rad profesjonalistów z zakresu manicure i pedicure japońskiego zauważyli wielką poprawę w wyglądzie swoich paznokci. Płytka wygląda idealnie, jest wzmocniona i zregenerowana. Z kolei nabłyszczenie paznokci wykonuje się różową perłą, co bez problemu starcza na dwa tygodnie.

Ważne: 4 lub 5 dni po zabiegu nie powinniśmy malować paznokci lakierem, ani używać odżywek. Żaden z tych kosmetyków nie będzie miał przyzwoitej przyczepności, co sprawi, że tylko pogorszymy wygląd wizualny naszych paznokci dłoni i stóp.

Bydgoszcz

Galeria Pomorska 

ul. Fordońska 141 
tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

Toruń PLAZA ul. Broniewskiego 90

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.
iv>