Kawitacja ultradźwiękowa

Wymodeluj i wysmuklij swoją sylwetkę.

Kawitacja ultradźwiękowa - to zabieg mający na celu wymodelowanie danej części ciała sylwetki. Zabieg jest popularny, ponieważ jest bezinwazyjny i przynosi spektakularne efekty. W związku z powyższym można korzystać z niego omijając szerokim łukiem operacje plastyczne czy liposukcję. Przebieg zabiegu, to modelowanie ciała za pomocą ultradźwięków, które działają na tkankę tłuszczową.

 

Działanie - tłumacząc najprościej kawitacja ultradźwiękowa, to pewnego rodzaju mikromasaż za pomocą fal ultradźwiękowych. Fakt, iż stymulacja na cząsteczkową strukturę tkanki tłuszczowej oddziałuje wyjątkowo silnie dochodzi do tego, iż zbędne produkty, które przy komórkach gromadziły się przez lata zostają  zwyczajnie usunięte. Dużą rolę odgrywa tutaj układ limfatyczny, ponieważ tłuszcze zostają w rezultacie usunięte wraz z moczem.

Osoby zdecydowane na zabieg powinny przed nim pić więcej niż dotychczas. Poleca się przyjmować płyny od 1 do 1,5 l., co pozwoli bardziej nawodnić tkankę tłuszczową i podczas zabiegu rozbić ją szybciej i dokładniej. Z kolei po zabiegu duże ilości przyjmowania płynów również są wskazane, aby organizm mógł się dokładnie oczyścić z rozbitego podczas zabiegu tłuszczu, jak również toksyn.

 

Efekt - już po pierwszym zabiegu pacjenci zauważają dużą redukcję tkanki tłuszczowej. Skóra zmienia się na lepsze, a mianowicie jest bardziej jędrna i elastyczna. Powoli znika również cellulit za co odpowiedzialna jest poprawa metabolizmu, oraz przemiany materii pacjenta po zabiegu.

 

Długość i częstotliwość zabiegu - czas poświęcony na zabieg jest zależny od wielkości obszaru, który zamierzamy poddać kawitacji ultradźwiękowej, oraz grubości skóry pacjenta. Niemniej najczęściej zabieg wykonuje się w przedziale od 15 do 30 minut. Jeśli chodzi o częstotliwość, to zabiegi wykonuje się w odstępach tygodniowych, gdzie ewentualnym wyjątkiem względem niektórych pacjentów (z dość grubą tkanką tłuszczową) może być dwa razy w tygodniu. Z zabiegu mogą korzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni, którzy borykają się z wyżej wspominanym problemem nadmiaru tkanki tłuszczowej.

 

Bezpieczeństwo zabiegu - zabieg należy do bezpiecznych, jednakże tylko wtedy, gdy przeprowadza go osoba doświadczona i wykwalifikowana w tej dziedzinie. Odpowiednie sterowanie, aby fale radiowe trafiały tam gdzie jest to konieczne i dokładne omijanie miejsc gdzie pod skórą znajdują się narządy miąższowe tj. jajniki, wątroba, nerki czy śledziona może wykonać tylko profesjonalista. Zabiegu raczej nie przeprowadza się w okolicach głowy, oraz szyi.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • choroba nowotworowa,
  • rozrusznik serca i metalowe implanty w ciele,
  • ostry stan zapalny organizmu,
  • podwyższona temperatura ciała,
  • nadczynność tarczycy,
  • leki rozrzedzające krew np. Kwas acetylosalicylowy (aspiryna),
  • niesteroidowe leki przeciwzapalne np. Ibuprofen.
  • zabiegu nie wykonuje się również osobom poniżej 15 roku życia.

 

Bydgoszcz

Galeria Pomorska 

ul. Fordońska 141 
tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

Toruń PLAZA ul. Broniewskiego 90

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.
iv>