Wybielanie zębów

Wybiel swoje zęby bezpiecznie, szybko i bezboleśnie

Kolor zębów bardzo często zależy od uwarunkowań genetycznych.

Niemniej wiele osób mimo wcześniejszej ładnej białej kości doczekało się przebarwień po częstym spożywaniu kawy, herbaty, zażywaniu niektórych leków czy paleniu papierosów. W obecnych czasach powrót do koloru zębów sprzed lat jest jak najbardziej możliwy. Nasz salon dysponuje nowoczesnymi preparatami, które po bezbolesnym zabiegu odmienią uśmiech.

 

Oferujemy nowatorską metodę wybielania zębów za sprawą lampy lampy BT COO. Główne cechy tego innowacyjnego urządzenia, to dwanaście zintegrowanych lamp diodowych, jakie wyróżniają się ogromną mocą jeśli chodzi o natychmiastowe wybielanie zębów.

Ogólnie można wybielić zęby aż o 10 tonów, jednakże fakt indywidualnych predyspozycji ma w tym przypadku duże znaczenie.

 

Możliwość wyżej wspominanego urządzenia do wybielania zębów, to aż 10 tonów. Niemniej dużą rolę w tej kwestii odgrywa faktyczny kolor kości zębowej u danego pacjenta.

Na czym polega wybielanie zębów urządzeniem BT COOL?

Zanim dojdzie do zabiegu pacjent musi zostać odpowiednio przygotowany. Jego zęby muszą być idealnie oczyszczone ze wszystkich stron, jak także przestrzenie między zębami. W następnej kolejności zęby trzeba dokładnie osuszyć i nałożyć nowatorski preparat, gdzie w naszym salonie używa się Opalescence amerykańskiej firmy o stężeniu 15%. Pacjent zakłada specjalne okulary ochronne, otwiera usta, a profesjonalista od wybielania zębów rozpoczyna zabieg od uruchomienia urządzenia, oraz przyłożenia głowicy do uzębienia pacjenta. Naświetlanie podzielone jest na trzy serie po 15 minut każda. Między seriami zęby są oczyszczane i nakładany jest świeży preparat. Eefkty widoczne są natychmiast po ukończeniu zabiegu.

Czy ta metoda jest bezpieczna?

Wybielanie zębów za pomocą urządzenia BT COOL jest jak najbardziej bezpieczne. Pacjent podczas zabiegu nie odczuwa również żadnego dyskomfortu. Co więcej lampa promieniuje zimnym światłem, co sprawia, że pacjent przez cały czas zabiegu jest spokojny i nie obawia się nagrzewania jamy ustnej.

Warto zaznaczyć, że metoda stosowana przez nasz salon należy do najbardziej nowoczesnych i spektakularnych. Sam fakt, iż efekt widocznym jest natychmiast pozwala na szybkie podjęcie decyzji o wybielaniu. Inne możliwości wybielania niestety nie dają takich efektów jak BT COOL. Dużą zaletą zabiegu jest również to, że efekt końcowy utrzymuje się przez okres 2 lat.

Niektórzy pacjenci po zabiegu odczuwają lekką nadwrażliwość zębów, ale jest to bardzo rzadki przypadek, który całkowicie znika po 1 do 3 dni. Zaraz po zabiegu nie poleca się pić kawę, herbatę, soki barwiące czy palić papierosy.

 

Bydgoszcz

Galeria Pomorska 

ul. Fordońska 141 
tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

Toruń PLAZA ul. Broniewskiego 90

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.
iv>