O zabiegu

Laserowe zamykanie naczynek, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie

Niedoskonałości cery, to bardzo częsty problem wielu osób. Głównie są to przebarwienia pigmentacyjne, pajączki, rumień czy też popękane naczynka. Bardzo często staramy się pogodzić z niedoskonałościami, ponieważ wcześniej używane kremy, balsamy i maści nie okazały się pomocne. W naszym salonie mogą Państwo poddać się zabiegom laserowym, które pozwolą odzyskać blask cery czy dekoltu.

 

Do zabiegów usuwania wszelkich niedoskonałości używamy urządzenia laserowego DioLite, który wyróżnia się wspaniałymi rezultatami, jeśli chodzi o swoje przeznaczenie. Spektakularne efekty będą mogli Państwo zauważyć bardzo szybko. Właśnie z tego powodu zaufało nam mnóstwo klientów.

 

Laser diodowy DioLite został wyprodukowany przez amerykańską firmę Iridex. Wyróżnia się nowoczesną technologią zaawansowania, która nie tylko jest bezpieczna dla skóry, ale również daje możliwość szybkiego usunięcia niedoskonałości, a tym samym pewnego rodzaju dyskomfortu, jaki z tego powodu odczuwamy.

Za jego pomocą można usunąć niedoskonałości na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach, plecach czy kończynach dolnych tj.

  • popękane naczynia krwionośne,
  • pajączki naczyniowe,
  • naczyniaki płaskie, jamiste, starcze,
  • naczyniaki gwiaździste,
  • przebarwienia pigmentacyjne,
  • rumień,
  • teleangiektazje - rozszerzone naczynka krwionośne
 
Atutem zabiegu wykonywanego laserem DioLite jest wysoka skuteczność zabiegu

 

O skuteczności zabiegów laserem DioLite przekonało się wiele osób, które odzyskały pewność siebie. Główną zaletą okazuje się fakt, że zabieg nie pozostawia żadnego rumienia, jak również jest całkowicie bezkrwawy. Wpływ na to ma zielona wiązka fali o długości 532 nm, jaką skutecznie pochłaniają barwniki czerwonych ciałek krwi (oksyhemoglobinę), jak także pigment skóry (melaninę). Co więcej laser idealnie dociera do nawet małych zmian naczyniowych, jak też pigmentacyjnych.

 

Bezkonkurencyjność lasera DioLite jest potwierdzona na zasadzie porównań zabiegów innymi urządzeniami np.  światłem rozproszonym IPL lub laserem neodymowo-jagowym.

Zabieg w zależności od wielkości obszaru zmian na skórze trwa od kilku do kilkunastu minut. Uczucie, jaki towarzyszy pacjentowi w chwili zabiegu nie powinno być nazywane bólem, gdyż jest on prawie bezbolesny. Aczkolwiek z racji tego, iż każdy ma indywidualne odczucia można w niektórych przypadkach mówić o lekkim pieczeniu, bądź kłuciu. Niemniej wyłącznie w miejscach najbardziej wrażliwych np. nogi czy okolice nosa.

Przebieg zabiegu

Dyskomfort ewentualnego pieczenia lub kłucia, o którym zostało wspomniane wyżej jest eliminowany za sprawą chłodzenia specjalnym do tego celu żelem lub okładami. Trudno opisać w ofercie ile zabiegów trzeba wykonać, aby uzyskać pełne zadowolenie, ponieważ wszystko zależy od charakteru i wielkości obszaru zmian. Bardzo małe zmiany generalnie można usunąć już po wykonaniu jednego zabiegu. Duże obszary zmian, to bez wątpienia kilka zabiegów co 4, a 6 tygodni. Jeśli ktoś marzy o cerze doskonałej, a nie posiada żadnych niedoskonałości może osiągnąć pożądany efekt od 2 do 5 zabiegów.

 

Reakcja skóry po zabiegu jest jak najbardziej normalna, czyli w miejscach poddanym lasera pacjent odczuwa ciepło, a skóra jest zaczerwieniona. Tylko osoby o bardzo wrażliwej skórze mogą zauważyć obrzęk, tudzież bąbelki, jakie znikają w odstępie od 2 do 7 dni.

Warto nadmienić, że po zabiegu zamykania naczynek wykonanym na nogach u większej liczby pacjentów pojawiają się strupki. Jest to normalny objaw, który podobnie jak inne występujące rzadziej znika w ciągu 7 dni.

Pacjenci, którzy mają poszerzone naczynka i chciałyby skorzystać z oferty zabiegu w naszym salonie powinny zapoznać się z krótką, lecz ważną informacją:

Otóż zabiegi z całą pewnością usuwają niedoskonałości, ale nie ma gwarancji, iż nie pojawią się kolejne. Każdy człowiek jest indywidualnością, więc zmiany na skórze mogą pojawiać się regularnie lub nie pojawić się już w ogóle. Bardzo istotna jest profilaktyka, do której zachęcamy, a wręcz namawiamy. W połączeniu z zabiegami może zdziałać cuda.

 

Bydgoszcz

ul. Ceramiczna 5/77, 
85-085 Bydgoszcz

tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

ul. Bażynskich 27C,
87-100 Toruń

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.
iv>