Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym

Ponadczasowa  technologia- spektakularne efekty

 

Kwas hialuronowy ma właściwości wiązania wody w naskórku.

Kwas hialuronowy jest odpowiedzialny za nawilżenie, a tym samym jędrność i sprężystość naszej skóry. W związku z tym, iż jest obecny w skórze uznaje się go za w pełni bezpieczny środek wypełniający zmarszczki, oraz ujędrniający.

Kwas hialuronowy, to także składnik macierzy międzykomórkowej skóry właściwej, co tłumaczy fakt, iż osoby młodsze mają go wystarczającą ilość, natomiast wraz z wiekiem jego ilość się zmniejsza. W związku z powyższym wiązanie wody nie jest prawidłowe, a oznaką tego okazuje się być starzenie się skóry oraz powstawanie zmarszczek.

 

 Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest dość duża, dlatego nie jest w stanie przejść przez skórę. Natomiast ampułki z  kwasem, który używamy w naszym salonie charakteryzują się odpowiednim stężeniem i bez problemu może dotrzeć do bardzo głębokich warstw naskórka czy skóry właściwej. Dużym ułatwieniem tego zabiegu jest nowoczesna technologia. Mowa tutaj o nowatorskim urządzeniu, które za sprawą światła lasera diodowego (nośniki zwane nonosomami) transportuje kwas hialuronowy w odpowiednią głębokość skóry.

 

Wskazania do zabiegu:

 • skóra odwodniona,
 • opadająca powieka,
 • pomarszczona i pozbawiona elastyczności skóra szyi,
 • bruzdy i zmarszczki mimiczne,
 • tzw. skóra palaczy,
 • nasilony i przyspieszony proces starzenia się skóry,
 • skóra nadmiernie opalona (przesuszona).
 • Po zabiegu skóra staje się nawilżona, pozbawiona zmarszczek, napięta i rozświetlona.
 • Skóra pozbawiona jędrności

 

Do wprowadzania kwasu wykorzystujemy zestaw dwunastu igieł zwanych FraxPenem. Jest to głowica, która wyróżnia się idealnym kształtem zarówno pod kątem wykonywania zabiegu danej partii twarzy czy dekoltu, jak także w kwestii poręczności dla osoby wykonującej zabieg. Bardzo cienkie igły zwane ultracienkimi wprowadzają kwas hialuronowy i tym samym dochodzi do frakcjonowania głębokich zmarszczek, oraz bruzd. 

  

Laser diodowy w urządzeniu HIALUROFRAX cechuje się także właściwościami biostymulacyjnymi. Wykorzystywana przez nas technologia oparta jest na najnowocześniejszym działaniu i daje naprawdę spektakularne efekty.

Po zabiegu

Po wykonanym zabiegu przez dwa tygodnie powinno się unikać słońca, jak również innych wysokich temperatur np. zażywania sauny. Przed zabiegiem, dla lepszego efektu pacjentowi wykonuje się peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazję.

 

 • Ekspozycja na słońce 2 tygodnie
 • Kosmetyki działające okluzyjnie

 

 HIALUROXHIALUROFRAX
twarz 300 350
twarz i szyja 350 380
twarz, szyja, dekolt 400 420
pakiet sześciu zabiegów -20% -20%

 Zabieg z kwasem hialuronowym poprzedzany jest mikrodermabrazją lub peelingiem kawitacyjnym.

Podane ceny są cenami brutto w PLN.

 

 

Bydgoszcz

Galeria Pomorska 

ul. Fordońska 141 
tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

Toruń PLAZA ul. Broniewskiego 90

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.
iv>