Karboksyterapia

Przełom w medycynie estetycznej, antystarzeniowej i dermatologii.

Karboksyterapia należy do zabiegów nowatorskich, ale co najważniejsze do bardzo skutecznych, jeśli chodzi o medycynę estetyczną na miarę obecnych czasów.

Zbawienny wpływ na oznaki upływającego czasu.

Podczas zabiegu zwanym karboksyterapia pod skórę pacjenta wprowadzany jest dwutlenek węgla. Zabieg wykonuje się specjalnym urządzeniem CarboxyPen, który wyposażony jest w małą igłę odpowiedzialną za wstrzykiwanie gazu medycznego pod tkankę podskórną.

Znieczulenie przed tym zabiegiem jest zupełnie niepotrzebne, ponieważ należy on do całkowicie bezbolesnych. Bezpieczeństwo zabiegu również okazuje się być najwyższe, gdyż dwutlenek węgla jest obecny w organizmie człowieka, a odpowiada za regulowanie przepływu krwi.

Kiedy specjalista wykonujący zabieg zaaplikuje CO2 do naszej skóry natychmiast dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, co skutkuje szybszym przepływem krwi i szybszą produkcją kolagenu. Istotną informacją dla naszych pacjentów jest to, iż medyczny dwutlenek węgla sukcesywnie rozbija tłuszcz, który gromadził się latami i właściwie jest zbędny.

Wskazania

  • okolice oczu (zmarszczki, zasinienia, tzw. worki, opadające powieki)
  • twarz, szyja dekolt (poprawa elastyczności skóry związane z wiekiem, utraty wagi)
  • brzuch, ramiona, nogi (poprawa elastyczności skóry związane ze zwiotczeniem po utracie wagi, porodzie, wieku)
  • różne części ciała (blizny, rozstępy, cellulit, zaburzenia krążenia, rewitalizacja skóry, łysienie lub przerzedzanie się włosów)

Przeciwwskazania

  • stany zapalne skóry
  • choroba nowotworowa
  • ciężkie choroby serca i płuc
  • terapia inhibitorami anhydrozy węglanowej
  • ciąża

Po zabiegu

Zaraz po zabiegu pacjent może zauważyć w miejscach poddanym ukłuciom mikroślady nakłuć, zaczerwienienie lub mieć uczucie obrzęku. Niemniej wszystkie te objawy znikają po zaledwie kilku minutach.

Efekty

Twarz: Po dwóch zabiegach pacjent zauważa dużą różnicę w wyglądzie skóry twarzy. Oczywiście jest to zmiana na lepsze, aczkolwiek do pełnej satysfakcji poleca się od 4 do 5 zabiegów.

Inne części ciała: Po zabiegach pacjent zauważa ogromna różnicę w wyglądzie swojego ciała. Niemniej trzeba wykonać od 6 do 8 zabiegów. Dodatkowo poleca się prowadzenie zdrowego stylu życia i powtórki zabiegów co 2 lub 3 lata. Przychylając się do zaleceń można cieszyć się wymodelowaną sylwetką.

 

Bydgoszcz

Galeria Pomorska 

ul. Fordońska 141 
tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

Toruń PLAZA ul. Broniewskiego 90

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.
iv>