Henna i regulacja brwi

Regulacja brwi

Każda kobieta wyróżnia się swoją indywidualną urodą. Głównie chodzi tutaj o twarz, której zwierciadłem są oczy. Wyróżniamy różnego rodzaju kształt oczu, jak również ich osadzenie. Warto wspomnieć, że ściśle odpowiedzialne za piękno naszych oczu są brwi, które bardzo często rosnąc sobie po swojemu potrafią zatracić prawdziwe piękno oczu. Z kolei odpowiednio wyregulowane dodają blasku, charakteru i niesamowitego spojrzenia.

 

Oczywiście regulacja brwi ma wpływ nie tylko na oczy, ale wygląd całej twarzy. Profesjonalista w tej dziedzinie bardzo dobrze wie co zrobić z nierówno układającymi się włoskami, czy nierównym kształtem brwi. W związku z powyższym wystarczy poddać się bardzo krótkiemu zabiegowi, aby natychmiast nasza twarz nabrała zupełnie innego wyglądu, a tym samym dana kobieta poczuła się bardziej atrakcyjna i pewna siebie.

Henna brwi i rzęs

W naszym salonie można wykonać zabiegi pojedyncze czyli regulację brwi, oraz farbowanie brwi henną. Niemniej zazwyczaj panie poddają się obu zabiegom w jednym czasie, co jest logiczne z punktu widzenia profesjonalnego wyglądu brwi. Osoba wykonująca zabieg ma na celu nadać nam taki łuk brwiowy, który będzie idealnie pasował do naszej twarzy. Do tego celu można wykorzystać pęsetę lub wosk kosmetyczny. Z racji tego, że kosmetyczka wykonuje zabieg zdecydowanymi ruchami ból jest znikomy. Włoski zostają usuwane wraz z cebulkami, dlatego w miejscach ich eliminacji skóra jest zaczerwieniona, lecz nie trwa to długo.

 

Dodawanie brwiom pięknego koloru, to farbowanie ich specjalną henną. W naszym salonie używamy wyłącznie najwyższej jakości produktów RefectoCil. Jest to preparat o żelowej konsystencji, który zapewnia nie tylko idealną koloryzację, ale również wygodę podczas wykonywania zabiegu i bezpieczeństwa dla klientki. Preparat żelowy koloryzuje bardziej naturalnie, natomiast osoby chcące intensywnego koloru brwi mogą zdecydować się na zabieg henną proszkową, która również prezentuje się naturalnie, aczkolwiek bardziej intensywnie. Co więcej brwi możemy farbować kiedy tylko chcemy, natomiast rzęsy w odstępach 3 lub 4 tygodni.

Przeciwwskazania:

  •  szkła kontaktowe
  • choroby oczu
  • nadwrażliwość skóry na produkty RefectoCil

 

Bydgoszcz

ul. Ceramiczna 5/77, 
85-085 Bydgoszcz

tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

ul. Bażynskich 27C,
87-100 Toruń

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.
iv>