O zabiegu

Najskuteczniejsza metoda trwałej depilacji

Piękne ciało charakteryzuje się gładkością i jedwabistością. W dzisiejszych czasach nowoczesna technologia umożliwia nam spełnienie tego marzenia. Urządzeniem, które w rękach profesjonalisty potrafi zdziałać cuda, to laser diodowy Lightsheer firmy Lumenis.

 

Tradycyjna depilacja, której regularnie poddajemy się w zaciszu własnego domu okazuje się być bardzo męcząca. Trzeba systematyczności, aby poszczególne partie ciała były gładkie. Za sprawą depilacji laserowej LightSheer możemy cieszyć się idealnym ciałem bardzo długo, a półki z kosmetykami i manualnymi przyrządami do depilacji omijać w sklepach szerokim łukiem.

Depilacja laserowa wykonywana w profesjonalnym salonie to zabieg bezbolesny i bezinwazyjny. Właśnie dlatego urządzenie LightSheer cieszy się bardzo dużą popularnością na całym świecie. Najbardziej prestiżowe salony korzystają właśnie z tego urządzenia.

Dlaczego laser LightSheer?

Depilacja laserowa to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów. Na rynku salonów kosmetycznych funkcjonuje wiele urządzeń do laserowej depilacji. Wystarczy jednak raz spróbować metody Laser Sheet, aby przekonać się, że nie ma lepszej metody. W naszym salonie ożecie liczyć na profesjonalny zabieg depilacji laserem diodowym LightSheer, który został okrzyknięty urządzeniem światowej klasy głównie ze względu na wysoką jakość efektów depilacji. Nasza kadra profesjonalistów nie tylko posiada bardzo duże doświadczenie w pracy z laserem Lightsheer, lecz także służy wszechstronnym doradztwem w tym temacie.

 

Laser Lightheer to:

  • najwyższa skuteczność
  • bezpieczeństwo
  • komfort pacjenta
  • bardzo małą ilością koniecznych zabiegów, aby osiągnąć oczekiwany efekt

 

Więcej o Lasersheer:

W 1966 r. na rynku pojawiła się amerykańska firma Lumenis, która do dziś zdążyła wyprodukować mnóstwo rewelacyjnych urządzeń do zabiegów kosmetycznych i estetycznych. Jednym z nich jest właśnie LightSheer, czyli laser diodowy do depilacji ciała. Urządzenie idealnie usuwa zbędne owłosienie na ciele zapewniając długotrwały efekt, a tym samym również komfort. LightSheer jest najnowszym ,,dzieckiem’’ tej firmy, a jego możliwości dotyczą nie tylko zabiegów kosmetycznych, ale także medycznych. Fakt, iż osoby poddające się zabiegom tym urządzeniem nie spotkają się z ewentualnym uszkodzeniem skóry potwierdza certyfikat bezpieczeństwa, oraz jakości który został wydany przez wydany przez U.S. FDA (Amerykańskie Ministerstwo ds. Żywności i Leków). Jest on uznawany na całym świecie.

 

LightSheer posiada wiele zalet, które podkreślają jego wysoką jakość. Został wyposażony w końcówkę chłodzącą ChillTip™ , co sprawia iż podczas zabiegu skóra jest chłodzona przez system na poziomie ok. 4°C. Inne urządzenia, które nie posiadają takiego systemu chłodzenia można zaliczyć do niższej jakości chociażby dlatego, że do chłodzenia skóry trzeba używać powietrza, bądź też żeli chłodzących. Z racji tego, że w LightSheer system chłodzący jest wbudowany zabiegi należą do przyjemniejszych, jak również bardziej komfortowych, co zgodnie potwierdzają klienci.

 

Mechanizm działania światła lasera na mieszek włosowy i włos

Jak wiadomo zabieg urządzeniem laserowym, to wykorzystywanie światła lasera. W urządzeniu LightSheer  światło nie trafia głębiej jak 2 mm w głąb skóry, co powoduje, nie ma zagrożenia dla skóry. Jest to powierzchowne działanie, jednak wystarczające, aby uszkodzić mieszki włosowe, a w następstwie sprawić, by zaczęły one zanikać. Wiązka światła pada na ciało i wgłąb skóry, gdzie dochodzi do zniszczenia barwnika zwanego melaniną. Wiązka światła po prostu go pochłania, dlatego ginie również każdy włosek. Jeden strzał wiązką lasera na ogół niszczy kilkanaście włosków. Mowa tutaj o włoskach widocznych gołym okiem. Specjaliści są zdania, że zabiegi okazują się bardziej efektowne, kiedy dana osoba ma znaczną różnicę pomiędzy kolorem skóry, a mieszkiem włosowym.

 

Depilacja laserowa - efekty

Wysoka jakość urządzenia LightSheer zapewnia spektakularne efekty depilacji. Z racji tego, że włoski nie rosną równomiernie i równocześnie trzeba wykonać kilka zabiegów, aby pozbyć się ich całkowicie.

Generalnie mówi się o trzech fazach, które łączy się mówiąc o efekcie końcowym depilacji. Jest to faza wzrostu włosków (anagen), która określa włoski widoczne na skórze. Następnie faza przejściowa (katagen), która określa włoski przesuwające się stopniowo w górę. Ostatnią natomiast jest faza spoczynku (telogen), która określa odżywianie włosków do pewnego etapu, oraz ich naturalne obumieranie i wypadanie.

 

Biorąc pod uwagę depilację laserową wyżej wspominanym urządzeniem niszczone są włoski w fazie wzrostu. Kolejne, które na tą chwilę są w fazie uśpienia i dopiero będą wzrastać muszą zostać poddane zabiegowi laserowemu w odpowiednim czasie. Stąd też konieczność powtórzeń zabiegów. Zwykle jest to od 3 do 5 sesji. Niemniej wiele zależy od indywidualnego wzrostu włosków poszczególnych osób. Ważną informacją jest również to, że za pierwszym zabiegiem ginie 30 proc. włosków. Cała seria, to zniszczenie 90 proc. niechcianego owłosienia. 10 proc. włosków, które pozostają są tak osłabione i jasne, że wręcz niewidoczne na naszej skórze.

 

 

Bydgoszcz

Galeria Pomorska 

ul. Fordońska 141 
tel. 52 582 73 12 
email: info@laserstudio4.pl

 

Toruń

Toruń PLAZA ul. Broniewskiego 90

tel. 56 652 16 85 
email: info@laserstudio4.pl

 

Masz pytania ?

 
projekt i wykonanie www.pollyart.pl

Login

Register

You need to enable user registration from User Manager/Options in the backend of Joomla before this module will activate.
iv>